certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty certifikaty

Profil firmy

Firma vznikla v roce 1995. Její hlavní činností je nouzové otevírání aut, bytů a jiných prostor. Pro tuto práci se pravidelně školíme v Česku i v zahraničí. Abychom odváděli kvalitní práci, používáme speciální nářadí a přípravky, které nám umožňují otevírání bez poškození, nebo s minimálním poškozením.

Další činností je prodej, montáž a opravy zámků, cylindrických vložek, bezpečnostních kování a jiných výrobků zaměřených na mechanické zabezpečení.

Dále provádíme opravy autozámků, zhotovování klíčů podle zámků a jiné specializované práce. Vyrábíme klíče, autoklíče a generální systémy. Jsme servisním střediskem FAB.

Majitel firmy:

Karel Bartoš, koncese pro poskytování služeb k ochraně majetku a osob, živnostenský list v oboru zámečnické práce a nákup a prodej, řada školení a certifikací pro práci v oboru, člen Cechu mechanických zámkových systémů.
Jsme zapojeni v projektu 'Bezpečná země'.