Provádíme nouzové otevírání bytů, objektů a automobilů.

Přijíždíme na místo zásahu označeným autem a jsme vybaveni zbožím pro případ výměny zámku, vložky, namontování kování nebo jinou opravu. Náš klient se nemusí takřka o nic starat.

Používáme profesionální nářadí a nástroje jak české, tak zahraniční. Velmi často hraje roli zručnost zámečníka a dlouholetá praxe. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevíráme bez poškození. Samozřejmě se stupněm zabezpečení roste i náročnost otevření. Může nastat celá řada závad a problémů a my jsme pro tyto případy vybaveni znalostmi i technikou.

Otevíráme byty, rodinné domy, garáže, chaty, brány a vrata aj.

Jinou kapitolou jsou automobily. Naše firma otevírá bez poškození jak starší automobily, tak luxusní zahraniční vozy. Jsme vybaveni speciálními nástroji i znalostmi, získanými u nás, v zahraničí i z vlastní praxe. K automobilům, motocyklům aj. jsme schopni vyrobit klíč, opravit porouchaný autozámek , vyměnit autozámek nebo jej přestavět na jiný klíč.

Provádíme otevírání bytů, rodinných domů, garáží, prodejen a jiných objektů. Specializujeme se rovněž na dveře bezpečnostní (Sherlock, Next, Festa aj.), dveře plastové a euro-dveře s vícebodovými zámky.

Potřebuji otevřít byt / dům

Specializací naší firmy je otevírání aut všech značek, včetně exkluzivních vozů bez poškození. Používáme nejnovější dostupnou otevírací techniku i postupy. Rovněž otevíráme nákladní automobily, autobusy, motocykly apod.

Potřebuji otevřít auto

NONSTOP OTEVÍRACÍ POHOTOVOST zámečník

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů Ostrava

+420 602 79 49 79