Otevírání bytů a objektů non-stop

Provádíme otevírání bytů, rodinných domů, garáží, prodejen a jiných objektů. Podle možností reagujeme na zavolání velmi rychle a v kteroukoliv dobu. Klademe důraz na diskrétnost a profesionalitu.

Při otevírání používáme nejnovější technologie a postupy, používáme kvalitní přípravky a speciální nářadí. Máme 20-letou zkušenost v tomto oboru. Otevíráme všechny druhy zámků bez poškození nebo s minimálním poškozením zámku podle druhu závady (v případě porouchané vložky či zámku v zamčeném stavu je stejně třeba závadu odstranit). Pro tyto případy s sebou vozíme zámky, vložky a jiný materiál , takže se klient nemusí o nic starat.

Naše prodejní ceny jsou velmi příznivé.

Specializujeme se rovněž na dveře bezpečnostní (Sherlock, Next, Festa aj.), dveře plastové a euro-dveře s vícebodovými zámky.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, ale musí splnit určitá pravidla k otevření bytu.

Co potřebujete k otevření bytu:

Platný občanský průkaz, trvalý pobyt v daném bytě nebo byt v osobním vlastnictví. V případě nejasností, zvoníme na sousedy a podepíšete protokol o otevření bytu. V případě okradení či ztráty dokladů se situace řeší individuálně, např. policie Vám vystaví náhradní doklad.

NONSTOP OTEVÍRACÍ POHOTOVOST zámečník

Nouzové otevírání dveří bytů a automobilů Ostrava Třebovice

+420 602 79 49 79